A Vienna Capitals II magabiztos győzelmet aratott Székesfehérváron.
Gyenes (Szeles) - Kiss P. , Lewis, Mihály, Kiss R., Beukeboom, Balogh, Bennett, Madácsi, Szabó B., Reiter, Mazzag, Császár, Péter, Láday, Imre, Buzás, Hamvai, Vas
Zimmermann (Tschrepitsch) - Pallierer, Hedberg, Hiltunen, Hofer, Kittinger, Maxa, Piff, Posch, Preiser, Ranftl, Rohm, Saari, Satmark, Schlögl, Wolf
Gólszerzők: Hamvai, Beukeboom, Császár ill. Posch, Maxa (2), Pallierer
Kiállítások: 4 ill. 12 perc

Vendégtámadással indult a Bécs elleni mérkőzés, Posch próbálkozott távolról, de Gyenes hárított, kontrában pedig Balogh jutott lehetőséghez, Zimmermann azonban a helyén volt. A 3. percben emberelőnybe került csapatunk, mert a vendégek egyszerre túl sokan voltak a pályán. Egy Bennett-Madácsi összjátékból utóbbi lehetett volna eredményes, de kimaradt, majd ismét 18-asunk lőhetett, Zimmermann viszont védett. Egy kapu előtti kavarodásban Szabó kotorhatta volna be a kapuba a korongot, ezután Mazzag távoli lövése pattant ki, így a fór kihasználatlan maradt. Kittinger szerezhette volna meg csapatának a vezetést, de Gyenes védett, ahogy Ranftl és Hofer próbálkozásánál is. Kiegyenlített játék jellemezte az első játékrész közepét, mindkét csapat csak kisebb helyzetekig jutott. Az első nagy lehetőség a Balogh-Bennett páros előtt adódott, de az eredmény nem változott. Hazai mezőnyfölénnyel folytatódott a mérkőzés, Mihály és Bennett lövése a vasról jött ki, majd Beukeboom és Mazzag próbálkozásait védte Zimmermann. A 17. percben Kittinger kapott kisbüntetést térdhasználat miatt, így újra előnyben jöhettek a Titánok, azonban maradt a 0-0. A kiegészülés után sem született gól, tehát döntetlennel mehettek a csapatok az öltözőbe.
Lewis próbálkozásával indult a középső játékrész, ám kontrában a hazai kapu mögül Schlögl adta a korongot Bernhard Posch elé, aki nem hibázott (0-1). A gól után is a vendégek akarata érvényesült, de jól működött a fehérvári védelem és Gyenes is hárította a felé érkező lövéseket. Nem kellett sokáig várni az egyenlítésre, a 25. percben Láday bombája még kipattant, Hamvai Szilárd azonban már betalált Zimmermann kapujába (1-1). Hamar jött a válasz a bécsiektől, Maxa indulhatott bal szélen, egyéni akcióját pedig góllal fejezte be (1-2). A következő nagyobb lehetőség Schlögl előtt adódott, aki oldalról kínálta meg Gyenest, de 32-esünk magabiztosan védett, majd a másik oldalon Lewis dolgoztatta meg Zimmermannt. Oda-vissza játékot mutattak a felek a továbbiakban, majd Mihályt akasztotta Hiltunen, és újra öt a négy ellen jöhettek a hazaiak. Lewis próbálkozott kétszer is, ezután Szabó lőtt oldalról, de ekkor sem sikerült kihasználni a fórt. A 37. percben Hofer szabálytalankodott Vassal szemben, majd egy bunyót követően végül a hazaiak kerültek előnybe, ez alkalommal pedig Brock Beukeboom jóvoltából ki is használták azt (2-2). Schlögl kapott kisbüntetést magas bottal való játékért, majd a másik oldalon is nyílt a büntetőpad ajtaja Szabó előtt, a bécsiek kiegészülésük után pedig ismét megszerezték a vezetést, ezúttal Alexander Maxa volt eredményes (2-3). A továbbiakban sem álltak meg a vendégek, 15 másodperccel a harmad vége előtt Kittinger lőtte a pakkot a jobb felsőbe (2-4), így kétgólos bécsi előnnyel fordulhattak a csapatok.

Kiegyenlített játékot láthatott az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok közönsége a záró játékrész első perceiben, a vendégek a védekezésre fektették a hangsúlyt, őrizve a kétgólos előnyt. A 46. percben Beukeboom indította Császár Hunort, aki kicselezve a bécsi védelmet közelről lőtt Zimmermann hálójába (3-4). Továbbra is nagyrészt fehérvári ütőkön járt a pakk, de a nagyobb lehetőségig nem jutott a hazai alakulat. Beukeboom került helyzetbe, ezután Bennett és Reiter lövései pattantak ki Zimmermannról. Nem adták fel a Titánok, folyamatosan nyomás alatt tartották a bécsi kaput, ám nem sikerült az egyenlítés. Az 56. percben Mihály, Bennett és Balogh is megszerezhette volna a fehérváriak negyedik találatát, Zimmermann azonban bravúrosan védett. Ezután Kiss Dávid kikérte idejét, Gyenes pedig lekorcsolyázott a következő támadásnál. Hat az öt ellen több helyzetet is kialakítottak a hazaiak, végül Mihály kotorta át a korongot Zimmermann mamutjai között, a kapu viszont elmozdult, a játékvezetők nem ítéltek gólt, tehát a Fehérvári Titánok a középszakaszban először vereséget szenvedtek.