Söpréssel bajnok a FEHA19

• 2024.04.10. 20:15
  • KCS

Junior csapatunk megvédte magyar bajnoki címét! Tokaji Viktor tanítványai a negyeddöntőt, az elődöntőt és a döntőt is veretlenül nyerték: meggyőző teljesítménnyel került a mieink nyakába az aranyérem!

Gebei G., Szabó D., Dömötör, Kövesi
Praták - Szabóki, Orosz, Rőczei, Csiki, Trozsák, Kozlenko, Sánta, Nemchinov, Barabás, Griaznov, Molnár M., Szalay, Pásztor, Őri, Makai, Burján, Taczman, Mészáros, Tóth P.
FEHA19
Csibi - Bajkó, Gyuró, Keceli-Mészáros, Fekete, Ambrus Cs., Szabó P., Alapi, Strazdins, Németh Z., Keresztes Zs., Hercsel, Bagonya Á., Dézsi, Balasits, Szöllősi Cs., Horváth D., Kurián, Zezelj, Dobos, Farkas L.
Gólszerzők: Makai, Barabás, ill. Dobos (2), Bajkó, Strazdins
Kiállítások: 6, ill. 6 perc

Makai góljával hamar megszerezte a vezetést a DVTK (1-0), ám mieink a második harmad elején rákapcsoltak, és Dobos pontos lövésével előbb egyenlítettek (1-1), majd az előrelopakodó Bajkó találatával a vezetést is átvették (1-2). Strazdins találata a szünet előtt megnyugtatólag hatott, bár addig is kézben tartotta a meccset a FEHA19. A DVTK közelebb került ellenfeléhez a harmadik harmad elején Komáromi góljával (2-3), Dobos egy szép emberelőnyös figura végén azonban visszaállította a két gólos differenciát (2-4), amelyet a lefújásig meg is őriztünk. Összesítésben így 4-0, magyar bajnok a FEHA19!

Gratulálunk játékosainknak és a szakmai stábnak, szép volt, fiúk!