Melnyicsuk - Racsinszkij, Salamon, Zezelj, Dobos, Blasko, Falus, Bajkó, Strazdins, Farkas L., Szita, Szécsi, Bogesic, Keceli-Mészáros, Fekete, Ambrus Cs., Nádor, Dézsi, Németh Z., Balasits, Lászlóffy
Dubeau - Piche, Williams, Kóger, Schaber, Van Borisenko, Lowney, Valchar, Cornet, Sills, Bors, Holwell, Szabó, Kovács M., Zagidullin, Vasile, Gajdó, Rokaly-Boldizsár
Gólszerzők: Szita, Zezelj, ill. Kóger, Valchar, Lowney
Kiállítások: 4, ill 13 perc + végleges fegyelmi (Williams)

Az előző mérkőzéshez képest nagyobb összpontosítással, kompaktabb jégkorongozással kezdte a mérkőzést a FEHA19, mégis a Brassó jutott vezetéshez: egy komoly védelmi hibát Kóger használt ki (0-1). A harmad végén pár másodperc alatt kis- és nagybüntetést is begyűjtött a vendégcsapat, amelynek az árát a második játékrész elején kellett megfizetniük: a hosszú sérülés után visszatérő Szita egyenlítette ki az állást (1-1). Lendületbe jött a hazai csapat, kisvártatva Zezelj volt eredményes (2-1). Egy újabb védelmi megingást a tapasztalt Valchar büntetett góllal (2-2). A folytatásban nem esett gól, így hosszabbítás következett. A ráadásban mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, a rutinosabb Corona szerezte meg végül a bónuszpontot Lowney góljával (2-3).

Dave MacQueen: Az első harmad rendben volt, utaztunk tegnap, ma délelőtt az edzésen is jól mentek a fiúk. Figyelmeztettem a játékosokat, hogy ez a csapat fiatal, gyors, energikus, nehéz ellenük játszani, késznek kell lennünk. Megszereztük a vezetést, aztán egy védőnk úgy döntött, hogy száz méterre a kapunktól kiállítást szed össze, egy másik pedig kék vonalon fejre-nyakra irányuló támadást követ el. 5-3 ellen odalett a lendületünk, az ellenfél pedig belejött, és kapaszkodhattunk. Örülünk a két pontnak, de őszintén szólva számos játékossal elégedetlen vagyok. A meccs után mondtam is nekik, hogy nem szeretnék mindenkit egy kalap alá venni: vannak srácok, akik odafigyelnek és keményen dolgoznak minden egyes este. Tőlük tudom, mire számíthatok. Aztán van néhány „elit” játékos, akik nem nyújtanak eleget. Ameddig nem adnak bele többet, szenvedni fogunk.

Anatolij Bogdanov: Van egy mondás: ha finom az étel, egyre éhesebb leszel, miközben fogyasztod. Ha  a DEAC-meccs után valaki azt mondja nekem, hogy egy pontot szerzünk ma, lehet, hogy aláírom. Ez ma nem is előrelépés volt, hanem előreugrás az előző meccshez képest: büszke vagyok a csapatra, ahogy kezükbe vették a felelősséget, és meg akarták mutatni maguknak, hogy jobbak, mint amit a Debrecen ellen mutattak. Az első harmad kiegyenlített volt, egy elkerülhető gólt kaptunk, szerencsétlen hiba, félreértés előzte meg. A második harmadban akadtak emberelőnyeink, gólhelyzeteink, akár több góllal is vezethettünk volna, mégis némileg könnyen eladtuk a vezetésünket. Összességében elégedett vagyok azzal, ahogyan játszottuk: megadtuk magunknak az esélyt, a kapusunk remekelt. Ezzel az elszántsággal megadjuk magunknak az esélyt a pontszerzésre, elégedett vagyok a csapattal. A hosszabbítás mindig lutri, nem rajongok ezért a 3-3 elleni formátumért, ahol az egyik csapat lövése után az ellenfél támadhat létszámfölényben vagy szólóban. De ez a szabály, ma nem sikerült megszerezni a bónuszpontot, de ez a pont így is fontos számunkra.