A Fehérvári Titánok hétgólos vereséget szenvedtek a DAB otthonában.

Hughson (Pinczés B.) - Azari, Dansereau, Kovács, Mazurek, Vuorijarvi, Baker, Lendák, Silló, Somogyi, Turcotte, Dósa, Hruby, Németh, Subotic, Tamás, Gebei, Gulácsi, Pinczés O., Ráduly, Wéninger
Szeles (Kornakker) - Campbell, Péter, Mihály, Vas, Horváth, Balogh, Császár, Madácsi, Kiss, Erdély, Nagy, Kovács, Dézsi, Imre, McCutcheon, Buzás, Almási, Vincze, Halasi
Gólszerzők: Mazurek (3), Turcotte (2), Dansereau, Somogyi, Azari ill. Campbell
Kiállítások: 8 ill. 12 perc

Gyors tempóban indult a mérkőzés Dunaújvárosban, ahol Mitch Zion és Gianni Mangone játékára továbbra sem számíthatott Kiss Dávid, visszatért azonban a jégre a kétmeccses eltiltást kapott Mihály Ákos. Nagy lövését kellett hárítani Hughsonnak, a másik oldalon Ráduly kínálta meg Szelest. Az 5. percben egy Péter-Mihály összjáték után utóbbi szerezhetett volna vezetést, de Hughson hárított, majd Madácsi előtt kínálkozott lehetőség, ám gól nem született. Azari próbálkozott Szelesnél, kapusunk azonban a helyén volt, a harmad felénél viszont már szerencséje volt a DAB-nak, David Mazurek talált be a fehérvári kapuba (1-0). A gólt követően Balogh lőtt távolról, a 14. perc végén pedig kiállítást ítéltek a játékvezetők, mégpedig hazai oldalon Dósának, előnyben jöhettek a Titánok, de nem jött össze a fórban az egyenlítés. Már öt az öt ellen a fehérvári negyedik sor adott munkát a hazai védelemnek, majd a DAB vette át az irányítást, bő egy perccel az első harmad vége előtt pedig másodszor is betaláltak, Hugo Turcotte volt eredményes (2-0), a dudaszóig pedig nem történt komolyabb esemény, így kétgólos dunaújvárosi vezetéssel mehettek az öltözőbe a csapatok.
Hazai kiállítással kezdődött a középső játékrész, Campbell és Péter próbálkozott, de Hughson védett, így ez az előny is kihasználatlan maradt. Egyenlő létszámnál Turcotte kínálta meg távolról Szelest, majd a pörgős oda-vissza játéké volt a főszerep a következő percekben, kisebb helyzetekkel mindkét oldalon. Hruby növelhette volna tovább a különbséget, Szeles viszont a helyén volt, ahogy Azari lövésénél is. Imre bombázott a kékről a 28. percben, majd Campbell is távolról lőtt, ám Hughson ketrece ekkor is bevehetetlennek bizonyult. Nem sokkal később már ismét a DAB örülhetett, egy passzjáték után David Mazurek volt eredményes (3-0). A gól után meddő mezőnyjáték jellemezte a találkozót, majd Imrének kellett kiülni, a fórban még nem, a kiegészülés után azonban már megszületett a negyedik hazai találat, Keegan Dansereau bombázott Szeles kapujába. Vas előtt nyílt a büntetőpad ajtaja a 35. percben, az ellenfél pedig kis használta a lehetőséget, Hugo Turcotte járt sikerrel (5-0). Hrubyt látta szabálytalannak a Berger-Kókai játékvezetőpáros, a fórban megszületett az első vendégtalálat, Colin Campbell lőtte ki a hosszú felsőt (5-1). Hamar jött a válasz a Dunaújvárostól, Somogyi Balázs növelte a különbséget (6-1), így ezzel az eredménnyel fordulhattak a felek a záró játékrészre.
Gyors oda-vissza játék jellemezte a harmadik harmad elejét, az első komolyabb helyzet Péter előtt adódott, de Hughson magabiztosan tenyerelt rá a korongra, ezután Kovács is próbálkozott, ám maradt a 6-1. Dósa kínálta meg szélről Szelest, a másik oldalon Campbell távoli lövését kellett hárítani a hazai hálóőrnek. A 47. percben jött a következő nagyobb lehetőség dunaújvárosi részről, a támadásból gól is született, Azari Zsolt járt sikerrel (7-1). Nagy kapott kisbüntetést akasztásért, a fórban még nem, egyenlő létszámnál viszont már ismét betalált a DAB, David Mazurek lőtt Szeles hálójába, mesterhármast szerezve ezzel a találkozón (8-1). Gulácsit látták szabálytalannak a játékvezetők, előnyben jöhettek a Titánok, azonban egy perccel később Baloghnak is ki kellett ülni, a felállás viszont egyik csapatnak sem kedvezett. Nagy lövése jött ki Hughsonról az 55. percben, de a kipattanóra már nem tudtak lecsapni a Titánok. Erdély előtt nyílt a büntetőpad ajtaja, a kiegészülés után pedig Kiss is szabálytalankodott, ám jól mozogtak a hátrányos egységek, az eredmény nem változott, így a Dunaújváros a hétgólos győzelemmel megőrizte veretlenségét a bajnokságban.