Kezdődik a hazai negyeddöntő

• 2024.03.16. 08:30
  • KCS

Szombaton megkezdődik a két győzelemig tartó negyeddöntő a FEHA19 ifjúsági csapata számára. Kari Haakana tanítványai a Diósgyőri VTK JJSA együttese ellen mérkőznek az elődöntőbe jutásért.

Emlékezetes mérkőzéseket vívott az alapszakaszba is beszámító osztrák bázisú ifjúsági bajnokságban a két csapat. A feljátszások, sérülések, betegségek miatt nem feltétlenül mérvadó azoknak a találkozóknak az eredménye az előttünk álló párviadal szempontjából, mindenesetre októberben Miskolcon előbb büntetőkkel nyertek a piros-fehérek, majd másnap öt góllal győzött a FEHA19. A januári visszavágókon hasonló forgatókönyv alakult ki: első nap büntetőkkel a DVTK bizonyult jobbnak, majd másnap tükörsima fehérvári győzelem született (9-1). Érdekes negyeddöntő sorozat következik tehát, amelyen a mieinknek a legjobbjukat kell nyújtaniuk céljaik elérése érdekében.