A Fehérvári Titánok négygólos vereséget szenvedtek a debreceni együttestől.
Horváth D. (Gyenes) - Balogh, Zion, Mihály, Mangone, Szabó B., Campbell, Péter, Sárpátki, Kiss, Horváth M., Dézsi, Almási, Madácsi, Imre, McCutcheon, Nagy, Rétfalvi, Kovács, Ambrus, Erdély
DEAC
Hetényi (Gönczi) - Filbrandt, Izacky, Kiss, Novotny, Sági, Essery, Hári, Lénárt, Rutherford, Vokla, Berta, Kuleshov, Mazzag, Mestyán, Sándor, Kozma, Molnár, Salló
Gólszerzők: Zion illetve Mazzag, Sági, Essery, Molnár, Rutherford
Kiállítások: 8 ill. 12 perc

Vendéggóllal indult a DEAC elleni találkozó, Mazzag Dániel szerzett vezetést a 2. percben (0-1). A következő találatra sem kellett sokat várni, ismét a hazai háló rezgett, ezúttal Sági Martin volt eredményes (0-2). A továbbiakban is felnőtt mérkőzésen először szereplő Horváth Dominiknak akadt több dolga, az első komolyabb hazai lehetőség a 7. percben Balogh előtt kínálkozott, de elhibázta, majd Sárpátki próbálkozott sikertelenül. A következő nagyobb helyzet fehérvári oldalon adódott, Imre kínálta meg távolról Hetényit, aki hárított, ahogy Szabó lövésénél is a helyén volt. A 15. percben Péter lőtt közelről, a kipattanóra azonban nem sikerült lecsapni, nem sokkal később pedig Imrét látták szabálytalannak a játékvezetők. Jól mozogtak a Titánok hátrányos egységei, sőt, Horváth indulhatott, ám egyéni akcióját nem tudta góllal befejezni. Egy perccel a harmad vége előtt ismét hazai oldalon nyílt a büntetőpad ajtaja, ezúttal McCutcheon előtt, majd Bertának is ki kellett ülni, így a középső játékrész kétgólos vendégvezetéssel és négy a négy elleni játékkal kezdődött.

Vendégkiállítással kezdődött a második harmad, Essery kapott kisbüntetést, a kettős fórban még nem, a sima előnyben azonban már jött az első hazai találat, egy passzjáték után Mitch Zion csökkentette a különbséget (1-2). A 25. percben Salló próbálkozott Horváthnál, kapusunk védett, a másik oldalon Madácsi előtt kínálkozott lehetőség, de maradt az 1-2. Nem sokkal később Nagy egyenlíthetett volna, majd Kuleshovnak kellett kiülni, ismét előnyben jöhettek a Titánok, ám nem sikerült a gólszerzés. A harmad felénél Sándor lövése pattant ki a vasról, hazai részről Kovács próbálkozott Hetényinél. A 33. percben Sárpátki és Campbell indultak, utóbbi lövését bravúrral védte a debreceni kapus, majd Novotny lőtt középről, hálóőrünk azonban a helyén volt, a következő támadásban viszont már nem sikerült hárítania, a DEAC új igazolása, Kyle Essery középről bombázott a hálóba. Egy perccel később jött a következő vendégtalálat, ezúttal Molnár Dávid járt sikerrel (1-4). A gól után Campbell lőtt szélről, de kimaradt, majd Zion előtt kínálkozott lehetőség, ám a korong centiméterekre a gólvonaltól állt meg. A továbbiakban leginkább fehérvári ütőkön járt a pakk, Rétfalvi és Campbell járt közel a gólszerzéshez, 40 másodperccel a harmad vége előtt pedig ismét vendégoldalon nyílt a büntetőpad ajtaja, ezúttal Kiss előtt, a lefújásig viszont nem született találat, így változatlan eredménnyel várhatták a csapatok a harmadik játékrészt.

Az áthúzódó kiállítás miatt fehérvári emberelőnnyel indult a záró etap, de nem sikerült szépíteni. A 44. percben Szabó kínálta meg Hetényit, majd Balogh próbálkozott, ám ekkor sem született gól. Ezután Zion lövésénél a kapuvas mentette meg a vendégek hálóőrét, a másik oldalon Kuleshov lövését védte magabiztosan Horváth. Hazai létszámfölénnyel folytatódott a találkozó, miután Kuleshovot látta szabálytalannak a Juhász-Pálkövi játékvezetőpáros, azonban ez a fór is kihasználatlan maradt. A 48. percben hazai oldalon nyílt a büntetőpad ajtaja Mihály előtt, de jól működtek a négyfős egységek és Horváth is állta a lövéseket. Már öt az öt ellen tempós oda-vissza játékot láthatott az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok közönsége, az 52. percben pedig Essery-t állították ki, azonban ez az előny is meddőnek bizonyult. A kiegészülés után a visszatérő Essery próbálkozását még védte Horváth, a következő akcióban azonban David Rutherford lövésével szemben már tehetetlennek bizonyult (1-5). Az ötödik gólt követően nyomás alá helyzeték a kékmezesek Hetényi ketrecét, ám nem tudták bevenni a vendégek kapuját. Két perccel a végső dudaszó előtt Nagy kapott kisbüntetést, a DEAC viszont nem tudta tovább növelni az előnyt, maradt az 1-5, így ezúttal is a debreceni együttes szerezte meg a három pontot.