A Fehérvári Titánok csapata visszavágott a Hokiklub Budapest együttesének és otthon tartotta a pontokat.
Gyenes (Horváth D.) - Campbell, Zion, Madácsi, Mangone, Kiss, Balogh, Péter, Dézsi, Schartz, Horváth M., Nagy, Almási, Buzás, Imre, Vas, Kovács, Császár, Vincze, Erdély
Kiss (Gadácsi) - Lakatos, Pihlqvist, Satek, Szécsi, Szűcs, Hovinen, Koski, Lévai, Petres, Szappanos, Albert, Bugár, Lőczi, Németh, Reiter, Berry-Lamontagna, Horváth, Izsák, Kedves
Gólszerzők: Császár, Balogh, Madácsi, Dézsi illetve Petres, Reiter, Szűcs
Kiállítások: 6 ill. 12 perc

Oda-vissza játékkal indult az idei első hazai HKB elleni találkozó, ahol Szabó Bence betegség miatt nem lépett jégre. A 3. perc elején Nagy tette rá szélről, de Kiss védett, nem sokkal később Péter szerezhetett volna vezetést, ám a vendégek kapusa ekkor is a helyén volt. Az első komolyabb budapesti lehetőségből gól is született, kontrában indult a HKB, Szappanos passzát pedig Petres Tivadar értékesítette az akció végén (0-1). A 8. percben Berry-Lamontagna kapott kisbüntetést, előnyben jöhettek a Titánok, Madácsi, Zion és Mangone is egyenlíthetett volna, azonban maradt a 0-1. Az első játékrész felétől a meddő mezőnyjáték vette át a főszerepet, kisebb helyzetekkel mindkét oldalon. A 15. percben Mangone kínálta meg oldalról Kisst, a vendégeknél Berry-Lamontagna próbálkozott sikertelenül egy távoli lövéssel. Ezután Zion kerülhetett volna ki győztesen egy kapu előtti kavarodásból, a korongot azonban nem sikerült átkotroni a gólvonalon, majd Berry-Lamontagna előtt nyílt a büntetőpad ajtaja, ki is használták az előnyt a Titánok, egy szép passzjátékot követően Császár Hunor egyenlített (1-1), így a felek végül döntetlennel mehettek az öltözőbe.
A középső harmad hazai kiállítással indult, Kissnek kellett kiülni, meg is szerezte az előnyben a vezetést a HKB, Reiter Attila volt eredményes (1-2). A gól után fehérvári támadásokat láhatott az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok közönsége, majd Kedves kapott kisbüntetést, öt a négy ellen jöhettek a Titánok, nem is kellett sokat várni az egyenlítésre, egy kipattanót Balogh Bence értékesített (2-2). Átvették az irányítást Kiss Dávid tanítványai, meg is született a vezető találat, egy passzjáték után Madácsi Benedek lőtt Kiss hálójába (3-2). Hamar jött a válasz, a következő támadásban egy védelmi hibát kihasználva Szűcs István Gábor egyenlített (3-3). A gól után ismét a hazai gárda örülhetett, Dézsi lőtt távolról, a korong pedig átcsorgott a gólvonalon és bár a játékvezetők videóztak az eset után, végül érvényesnek ítélték a találatot (4-3). A játékrész felétől leginkább fehérvári ütőkön járt a pakk, az ellenfél a védelemnek köszönhetően csak kisebb helyzeteket tudott kialakítani. A 38. perc elején Vas előtt nyílt a büntetőpad ajtaja, de jól mozogtak a kékmezesek négyfős egységei és Gyenes is hárította a lövéseket, így egygólos hazai vezetéssel fordulhattak a csapatok a harmadik etapra.
Hazai fölény jellemezte a harmadik játékrész elejét, de nem sikerült tovább növelni a különbséget. A 45. percben Hovinent látták szabálytalannak a játékvezetők, Zion, Balogh és Császár kerültek közel a gólszerzéshez, ám maradt a 4-3. A kiegészülés után gyorsabb tempóra kapcsoltak a csapatok, gól viszont egyik oldalon sem született. A záró harmad felénél Lakatos kapott kisbüntetést akadályozásért, de önfeláldozóan védekezett a Hokiklub és Kiss is hárított minden lövést. Már egyenlő létszámnál Satek kínálta meg közelről Gyenest, majd a következő percekben is inkább kapusunknak akadt több dolga, hajtott a budapesti gárda az egyenlítésért. Madácsi előtt nyílt a büntetőpad ajtaja, Jens Brandström kikérte idejét, Kiss lekorcsolyázott, hat a négy ellen jöhetett a Hokiklub, a védekezésnek és Gyenes bravúrjainak köszönhetően viszont maradt az egygólos előny. 34 másodperccel a lefújás előtt elcserélte magát a fehérmezes együttes, túl sok játékos tartózkodott a jégen, az eredmény viszont már nem változott, így a Fehérvári Titánok visszavágtak a Hokiklubnak és otthon tartották a pontokat.