A Titánok háromgólos győzelemmel nyitották a 2020/2021-es szezont.

()
/
Gólszerzők:
Kiállítások:

A Titánok első edzőmérkőzését a ligarivális Vasas együttese ellen játszotta Kasper Vuorinen együttese. Az első játékrészben többször játszott létszámfölényben a fehérvári együttes, a fórokat azonban nem sikerült gólra váltani, jól működött a budapestiek védelme. A fővárosiak előnyében hasonlóan jól védekeztek Reiterék, így gól nélküli döntetlennel vonultak a szünetre a csapatok. A Középső játékrész elején már megtört a gólcsend. Rétfalvitól kapott szép keresztpasszt Horváth Milán, aki megszerezte az idény első találatát (0-1). Egyre jobban lendületbe jött Kasper Vuorinen csapata, a játékrész második felében pedig meg is duplázta előnyét, a fiatal Rétfalvi-Németh-Ambrus sor vezetett támadást, végül Németh Kristóf talált be (0-2). A záró játékrészben is főleg csapatunk akarata érvényesült, végül ebben az etapban is a fehérváriak találtak be, Riku Tianinen szerzett szemfülesen korongot, a lövés utáni kipattanót pedig Császár Hunor kotorta be (0-3). A mérkőzés utolsó perceiben is főleg a Vasas kapuja előtt zajlott a játék, de az eredmény nem változott.