Haszonits, Soós, Muzsik, Korbuly
FTC-Telekom
Arany (Nagy K.) - Juusela, Nagy G., Karmeniemi, Pulli, Tóth A., Pavuk, Rantanen, Switzer, Tóth Gergely, Tóth R., Boros, Hajós, Jászai, Németh, Sarcia, Farkas, Pozsár, Roczanov, Tóth Gergő
Gyenes (Szeles) - Balogh, Zion, Péter, Imre, Mangone, Campbell, Almási, Madácsi, Horváth, Kiss, Nagy, Császár, Vincze, Vas, Erdély, Kovács, Rétfalvi, Buzás, Yakimchuk, Halasi
Gólszerzők: Roczanov (2), Karmeniemi, Farkas, Nagy, Pavuk, Pulli, Tóth A. illetve Campbell
Kiállítások: 6 illetve 10 perc

Nem változtattak a sorokon az edzői stábok a második mérkőzésre, melynek kezdetét közepes tempó jellemezte, komolyabb helyzetet azonban egyik fél sem tudott kialakítani. A Titánok soraiban továbbra sem szerepelt Dézsi Bence, ellenben ismét lehetőséget kapott a juniorcsapatból Rétfalvi Kristóf, Danil Yakimchuk és Halasi Márk, az FTC-nél nem lépett jégre Rasmus Kulmala, Hegyi Ádám és Tóth Renátó. A 3. percben Tóth Gergely próbálkozott távolról Gyenesnél sikertelenül, majd Nagy lövését védte magabiztosan 32-esünk. A Fradi került fölénybe nem sokkal ezután, a nyomás pedig góllá is érett, Farkas passzát Roczanov Dezső értékesítette (1-0). A találatot követően is inkább hazai ütőkön járt a pakk, ezt Pozsár kiállítása törte meg a 8. percben, előnyben jöhettek a Titánok, nem is kellett sokat várni az egyenlítésre, Colin Campbell fordult rá Arany kapujára és nem hibázott (1-1). Jászai közelijét fogta a játékrész felénél Gyenes, a következő támadásban viszont már ismét sikerrel járt az FTC, Lauri Karmeniemi lövése csorgott át a gólvonalon (2-1). A 14. percben Campbell kínálta meg szélről Aranyt, majd Nagy kékvonalasát védte a zöldmezes hálóőr. Gyenesnek akadt több dolga a következőkben, de kapusunk a helyén volt, nem sokkal később Zion tette rá szélről, Arany viszont ekkor is védett. A 17. percben a hazai szurkolótábor örülhetett, egy védelmi hibát kihasználva Farkas Lőrinc Simon növelte a különbséget, a játékvezetők visszanézték a szituációt, de végül érvényesnek ítélték a találatot (3-1).

A középső játékrész elején Pavuk tette rá szélről, a korong kipattant a vasról, majd Tóth Adrián lövése akadt el Horváthban. A 22. percben Péter kínálta meg Aranyt távolról, ezt követően beszorultak a Titánok a harmadukba, a fölényben tovább növelte előnyét az FTC, ezúttal Nagy Gergő volt eredményes (4-1). A gól után Németh és Switzer próbálkoztak Gyenesnél, de kapusunk a helyén volt, a másik oldalon Kiss távoli lövését fogta Arany. A 29. percben Farkas kapott kisbüntetést, a fórban Campbell és Péter került közel a gólszerzéshez, ám maradt a 4-1. Már öt az öt ellen Tóth Richárd lövését védte bravúrral Gyenes, a másik oldalon Imre közelről tette rá, azonban Arany ekkor is védett. A 34. percben páros kiállítást ítéltek a játékvezetők, Vincze és Sarcia ültek ki, ez a felállás viszont egyik csapatnak sem kedvezett. A kiegészülés után nyomás alá helyezték a zöldmezesek a fehérvári kaput, meg is született a következő találat, Roczanov Dezső lőtt távolról Gyenes hálójába (5-1). Mangonét ütközték le csúnyán a 38. percben, a játékvezetők azonban nem ítéltek büntetést, nem sokkal később Almási csökkenthette volna a különbséget, az eredmény viszont ekkor sem változott.

Balogh és Zion összjátéka után jöhetett volna a második Titán-találat a záró etap kezdetén, de kimaradt, majd Halasi kapott kisbüntetést gáncsolásért, azonban jól mozogtak a hátrányos egységek, így gól nem született. Nem sokáig folyt öt az öt ellen a játék, Péternek kellett kiülni magas bottal való játékért, ezt az előnyt már kihasználta a hazai alakulat, Rantanen kékről érkező lövésébe Pavuk Attila ért bele jól a kapu előtt (6-1). A 46. percben Madácsit látta szabálytalannak a Haszonits-Soós játékvezetőpáros, ám ezt a fórt nem tudta értékesíteni a Fradi. Ezt követően is inkább a vendégek harmadában zajlott a játék, majd ismét fehérvári oldalon nyílt a büntetőpad ajtaja, ezúttal Kiss előtt, ebben az előnyben is sikerrel járt a Ferencváros, Jere Pulli lőtt a hosszú alsóba (7-1), majd öt az öt ellen is eredményesek voltak a sasok, Nagy passzát Tóth Adrián értékesítette (8-1). Nem adták fel a Titánok a gólszerzés lehetőségét, ám a hazai védelemnek köszönhetően csak kevés lövésig jutottak, Vincze és Balogh szépíthettek volna, de mindkettőjük próbálkozását védte Arany, a lefújásig pedig nem történt komolyabb esemény, így az FTC egyenlített a párharcban.