A Fehérvári Titánok ötgólos vereséget szenvedtek az FTC-Telekom csapatától.
Gyenes (Szeles) - Balogh, Péter, Dézsi, Vas, McCutcheon, Campbell, Császár, Madácsi, Imre, Halasi, Nagy, Almási, Buzás, Horváth, Erdély, Kovács, Vincze, Kiss
FTC-Telekom
Arany (Nagy) - Kulmala, Nagy, Fitzgerald, Rantanen, Karmeniemi, Tóth A., Pulli, Tóth Richárd, Switzer, Hegyi, Németh, Hajós, Pavuk, Tóth Renátó, Jászai, Tóth Gergely, Farkas, Tóth Gergő, Pozsár, Roczanov
Gólszerzők: Tóth G., Fitzgerald (2), Nagy, Switzer
Kiállítások: 6 ill. 6 perc

Kiegyenlített játékkal indult az Erste Liga bajnoka elleni találkozó, ahol Mitch Zion és Gianni Mangone játékára továbbra sem számíthatott Kiss Dávid, Mihály Ákos pedig eltiltás miatt nem léphetett jégre. Az első nagyobb helyzetre az 5. percig kellett várni, ekkor Buzás előtt kínálkozott lehetőség, Arany azonban hárított. Az első ferencvárosi lehetőség Fitzgerald nevéhez fűződik, de nem tudott túljárni Gyenes eszén. A 8. perc végén vendégoldalon ítéltek kiállítást, Nagy ült ki, előnyben jöhettek a Titánok, McCutcheon bombázott a kékről, ezután Kiss és Madácsi próbálkoztak, de maradt a 0-0. A kiegészülést követően a gyors mezőnyjátéké volt a főszerep, majd újabb kisbüntetés következett, Pavuk akadályozott, viszont ez a fór is meddőnek bizonyult. Már öt az öt ellen Almási kínálta meg közelről Aranyt, kontrában Pavuk veszélyeztetett. A 18. percben hazai oldalon nyílt a büntetőpad ajtaja Vas előtt, a vendégfórban Rantanen és Fitzgerald szerezhetett volna vezetést, gól nem született, így 0-0-ás eredménnyel mehettek a csapatok az öltözőbe.
Switzer helyzetével kezdődött a középső játékrész, ezután Karmeniemi próbálkozott, de Gyenes a helyén volt, ahogy Kulmala távoli lövésénél is. A 23. percben Tóth Gergő szerzett korongot, jobb szélen indult, egyéni akcióját pedig góllal fejezte be (0-1). Ferencvárosi mezőnyfölénnyel folytatódott a találkozó, Tóth Richárd szólózott, ezúttal azonban Gyenes magabiztosan védett. Beszorultak a Titánok a védekező harmadba az etap feléig, majd pörgős oda-vissza játékot láthattak az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokba kilátogatók. Dézsi egyenlíthetett volna a 34. percben, Arany hárított, majd a másik oldalon ismét átvette az irányítást a Fradi, a nyomás pedig góllá érett, Tóth Adrián passzát Myles Fitzgerald értékesítette (0-2).  A játékrész végéhez közeledve Campbell előtt adódott lehetőség, ám nem járt sikerrel, így kétgólos vendégvezetéssel fordulhattak a felek a záró etapra.
A harmadik harmad elején Switzer indult középen, de Gyenes hárította a közeli lövést, az 55. percben Nagy Gergő lövésével szemben azonban már tehetetlennek bizonyult (0-3). A gól után Horváth próbálkozott távolról, a kipattanóra azonban nem sikerült lecsapni, majd Karmeniemi kapott kisbüntetést, jöhetett az újabb hazai előny, de ekkor sem jött össze a gólszerzés. A kiegészülést követően újra a vendégek örülhettek, Tóth Adrián passzolt Myles Fitgerald elé, aki Gyenes kapujába bombázott (0-4). Kovács kapott kisbüntetést, fórban támadhatott az FTC, de jól mozogtak a fehérvári hátrányos egységek, az eredmény nem változott. A 44. percben Nagy előtt nyílt a büntetőpad ajtaja, ismét a Fradi jött előnyben, ekkor már sikerrel jártak, egy passzjáték után Brett Switzer volt eredményes (0-5). Nem adták fel a Titánok az etap utolsó perceiben sem, azonban a szépítés nem jött össze, így a Ferencváros szerezte meg a győzelmet.