Csapatunk négygólos vereséget szenvedett az SC Csíkszereda ellen hazai pályán.

SC Csíkszereda
Székesfehérvár / Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
Nedeljkovic, Gangel, Váczi, Soltész
Kornakker (Szeles) - Kiss P., Lewis, Madácsi, Kiss R., Beukeboom, Balogh, Bennett, Mihály, Vas, Szabó B., Nagy Á., Péter, Mazzag, Reiter, Sándor, Vizi, Hamvai, Erdély B.
Onodi (Lakosil) - Shulakov, Bors, Sándor, Fodor, Györfy, Flinta, Antal, Becze, Valchar, Panov, Taratukhin, Papp, Rokaly Sz., Salló, Egyed, Belov, Részegh, Bíró,Farkas,Rokaly N.
Gólszerzők: Mazzag, Hamvai illetve Valchar (2), Bíró, Rokaly Sz., Shulakov, Részegh
Kiállítások: 10 illetve 18 perc

Panov indult el és támadta Kornakker kapuját a találkozó első perceiben, ám a hazai hálóőr magabiztosan védett. Ezután Bennett előtt adódott nagyobb helyzet, de Onodi védte a lövést. Kiegyenlített küzdelemmel folytatódott a játék, az ötödik percben Mihály passzolt Szabó elé, aki a kékről lőtt kapura, ám a vendégek kapusa hárított. Újra nagyobb fehérvári helyzet következett, Vas lövését védte a csíkszeredai hálóőr, majd Beukeboom kékvonalas bombáját is sikerült hárítani. Emberelőnybe került a fehérvári gárda, miután Shulakovot ültették le a bírók, testre ütésért. Több helyzetet is kialakítottak Kiss Dávid tanítványai, ám a fórt nem sikerült gólra váltani. A harmad második felének elején csíkszeredai támadás következett, Salló lövését Kornakker azonban magabiztosan hárította. A következőkben Reiter passzolt Vizi elé, ám ez a lövés sem jutott át a vendégek kapusán. A 12. percben egy hazai ketrec előtti kavarodásban Részegh passzolt Valcharnak, aki nem hibázott, és kilőtte Kornakker kapujának felső sarkát. (0-1) Ezután Bennett szólóban indult el a koronggal, ám a lövés nem talált, majd Bírót küldték ki a büntetőpadra egy gáncsolás után, így újabb öt a négy elleni játék következett. Az előny végén egy Bennett-Kiss P. összjátékból adódott nagyobb helyzet, ám nem sikerült azt gólra váltani. A 17. percben Mihály indult el és lőtt kapura a kékről, ám nem sikerült betalálni. Hazai oldalon Balogh szabálytalankodott, így vendég fór következett. Becze ütött Kornakker sisakjára, ám a játékvezetők nem ítéltek szabálytalanságot, így folytatódott a játék, majd a Csíkszereda gólra is váltotta az előnyt, Valchar lőtte a korongot a kapuba. (0-2) A harmad utolsó további része eseménytelenül zajlott, így a csapatok változatlan eredménnyel mehettek az öltözőbe.
A második játékrész fehérvári támadással kezdődött, Onodi először Madácsi, majd Beukeboom lövését is védte. Ezután egy csíkszeredai összjátékból Rokaly lőtt kapura, ám Kornakker belenyúlt a lövésbe, így nem született találat. A 22. perc végén Bennett ült a büntetőpadra, így a vendégek előnyben támadhattak, amit gyorsan ki is használtak, a kapu előtt Bíró kapott korongot és nem is hibázott. (0-3) A válasz nem sokáig váratott magára, a bedobás után Nagy indult el, majd passzát Mazzag ütötte be a kapuba. (1-3) Kiegyenlített játék következett, mindkét oldalon adódtak helyzetek, ám a védelem mind hazai, mind vendégoldalon jól működött. Egészen a harmad 8. percéig nem adódott nagyobb lehetőség egyik oldalon sem, ekkor egy bedobás után a vendégek szereztek korongot, majd Taratukhin passzát Rokaly értékesítette. (1-4) Az etap második felének kezdetén a hazaiak nyomás alá helyezték a vendégek kapuját, ám sem Reiter, sem Lewis nem tudott betalálni.  A 32. percben előnybe került a fehérvári gárda, miután Belovot küldték a bírók büntetőpadra egy fejre irányuló támadás után, így hazai előny következett. Egy kipattanóra a Csíkszereda csapott le, Taratukhin indult el, majd Shulakov került szembe Kornakkerrel, a korong pedig becsúszott a kapus mamutja alatt. (1-5) Maradt a fehérvári előny, ám nem sikerült azt gólra váltani. Vendégtámadásokkal folytatódott a játékrész, ám a fehérvári védelem jól működött. A 36. percben Bennett indult el, ám elakadt az erdélyiek védelmében. A következőkben a vendégek ismét nyomás alá helyezték a hazai kaput, de a védelem és Kornakker is jól teljesített. Az utolsó minutum fehérvári támadással kezdődött, ám Mazzag lövését hárította a vendégek hálóőre. A következő bedobás után a hazaiak háromszor is kapura tudtak lőni, ám nem sikerült a korongot bekotorni a vendéghálóba. A játékrész végén mindkét oldalon kisbüntetést adtak a bírók, így négy a négy ellen fordultak a csapatok az utolsó etapra.
A harmad elején Lewis indult el a koronggal és Madácsi elé passzolt, ám lövését hárította a vendégek hálóőre, a kipattanóra pedig nem sikerült lecsapni. Továbbra is fehérvári támadásokat láthattunk, először Beukeboom, majd Vas lőtt, ám a vendégek kapusa hárított. A 44. percben vendégelőny következett Péter kiállítása után, az első lövést Részegh indította a kékről, ám Kornakker magabiztosan nyúlt a korongért. A fór viszont nem maradt kihasználatlan, Becze passzát Részegh kotorta a kapuba. (1-6) A játékrész feléig kiegyenlített küzdelmet folytattak a felek, majd először Vas lőtt kapura, ezután egy bedobás után Hamvai passzolt Bennett elé, aki bevágta a hálóba a pakkot. (2-6). Az 52. percben újabb nagy fehérvári helyzet adódott, Péter passzolt Mazzag elé, ám a kapus hárított, a kipattanóra pedig nem sikerült lecsapni. A fehérváriak nyomás alá helyzeték a vendégek kapuját, Mihály lőtt a szélről, ám ezt a helyzetet sem sikerült gólra váltani. Erdély és Bennett indult a csíkszeredai kapu felé, majd Hamvai próbálkozott, ám működött a vendégek védelme. Az 55. percben több csíkszeredai helyzetet is láthattak a Raktár utcába kilátogatók, ám Kornakker minden lövést magabiztosan hárított. Az utolsó percben a fehérvári hálóőr kapott büntetést a játék késleltetéséért, így a mérkőzés négy az öt elleni játékkal és változatlan eredménnyel ért véget.