A dániai U18-as világbajnokság nyitónapján nemzeti csapatunk legyőzte a házigazdákat.

Dánia U18 - Magyarország U18 1-4 (1-1, 0-2, 0-1)
Frederikshavn, vezette: Cadieux, Moschen, Hashimoto, Koziol
Magyarország U18: Pásztor – Prém, Vén (1), Barna, Antonijevic 1, Laskawy 1 (1) – Franyó, Balogh Á., Lobenwein (1), Schmidt, Schwartz – Lencsés, Szongoth Döme, Lőczi B. (1), Szongoth Domán 1, Nagy A. – Nagy D. (1), Fehér K. 1, Mayer, Mester (1), Almás (1).

Némileg szerencsés góllal megszerezte a vezetést az első harmad hajrájában Dánia Larsen találatával (1-0), de lélektanilag fontos módon sikerült a szünet előtt egyenlítenünk, a FEHA19 játékosa, Antonijevics volt eredményes egy kipattanóból (1-1). Megnyomták a mieink a második húsz perc elejét, Lőczi átadásából Szongoth Domán juttatta előnyhöz válogatottunkat (1-2). A dudaszó előtt nem sokkal újfent magyar találatnak örülhettünk: egy kapu mögüli feladást Fehér értékesített (1-3). A végeredményt a záró játékrészben Laskawy állította be emberelőnyből (1-4). Szép és fontos győzelemmel rajtoltak fiataljaink a divízió 1/A értékcsoportú világbajnokságon.