Keményen küzdöttek a Fehérvári Titánok a címvédő Miskolc ellen, de nem sikerült a bravúr Hamvaiéknak.

Miskolc / Miskolci Jégcsarnok
Juhász Gábor, Soós Dániel, Berkesi Balázs, Vincze Dániel
Gyenes (Kornakker) Vehmanen, Szabó B., Antilla, Mazzag, Hamvai - Reiter, Láday, Balogh, Prácser, Erdei - Szaller, Takács, Schoenmakers, Ainsworth, Szita - Sándor, Antal, Péter, Kiss P., Kocsis
Kiss (Adorján) - Leppanen, Kiss-Rusk, Magosi, Kulmala, Miskolczi - Rahtanen, Láda, Pavuk, Vas, Sakaris - Gőz, Joe, Tóth A, Berta, Ritó - Vojtkó, Bernáth, Köllő, Albert, Tóth G.
Gólszerzők: Sakaris, Vas, Tóth, Magosi (2), Kulmala ill. Hamvai, Vehmanen, Ainsworth, Reiter
Kiállítások: 12 ill. 10

Kiegyenlített küzdelemmel indult a mérkőzés, az első komolyabb helyzetre két percet kellett várni, amikor Tóth fordult rá a kapura, azonban Kornakker magabiztosan védett, majd Babok célozta meg a vendég kaput, de a korong elhaladt a vas mellett. A hetedik percben Kiss-Rusk volt szabálytalan Schoenmakers-szel szemben, így előnyben próbálkozhattak a Titánok. A fór alatt folyamatosan támadtak a fehérváriak, de a hazai védelem blokkolta a próbálkozásokat. A kiállítása után visszaérkező Kiss-Rusk indulhatott meg kontrából, akit Szita Donát akadályozott meg a góllövésben szabálytalanul, így ezúttal hátrányban kellett felállnia Kóger István csapatának. Az emberhátrány alatt kiválóan védekeztek a vendégek, a kapuig eljutó miskolci lehetőségeket pedig Kornakker hiba nélkül védte. Hét perc volt hátra a harmadból, amikor Pavluk fűzte be a fehérvári védelmet, és passzolt Vas Jánosnak, de a Titánok hálóőre egy újabb bravúrt mutatott be, így maradt a 0-0. A játékrész utolsó percei a hazai támadások jegyében zajlottak, a folyamatos miskolci nyomás alatt megtörtek a Titánok, és végül Sakaris talált be a vendég kapuba. (1:0) A harmad végén még Péter passzából Kocsis próbálkozhatott, de a helyzetet nem követte gól.

A második harmad a DVTK-nak indult jobban, és egy perc hét másodperccel a harmad kezdete után Vas János szerezte meg a Jegesmedvék második gólját (2:0), majd a harmadik percben Tóth Adrián is betalált. (3:0) Nem kellett sokat várni a Titánok válaszára, alig fél perccel később Antilla passzából Hamvai Szilárd szépített. (3:1) Magosi kiállítása után ismét fórban próbálkozhattak a vendégek, Kiss Patrik helyzete még kimaradt az előny elején, majd egy perccel később Derek Schoenmakers kapott egy keresztpasszt, és óriási erővel repítette Kiss Bence kapujába a korongot. (3:2) A harmad felénél Ládayt ültették a büntetőpadra a játékvezetők, így hátrányban kellett felállnia fehérvári csapatnak. Alig tíz másodperc volt hátra miskolci fórból, amikor egy kipattanót értékesített Magosi Bálint, ezáltal újra kettőre nőtt a különbség. (4-2) Kiss-Rusk volt ismét szabálytalan, amivel tovább nőtt a mérkőzésen a kiállítások száma. Folyamatosan nyomtak az előny alatt a Titánok, aminek meg is lett az eredménye, és Kelin Ainsworth megszerezte csapata harmadik találatát. (4-3) A harmad hátralévő részében mindkét csapat próbálkozott, de újabb gól nem született.

Az utolsó harmad elején Láda helyzetét kellett védenie Kornakkernek, majd Kulmala lövését húzta le magabiztosan. Egy vitatott szituációból végül egy páros kiállítást hozott ki a vezetőbíró, így négy a négy elleni játék következhetett. Ezt a felállást leginkább mezőnyjáték jellemezte, majd a két csapat kiegészülése után Rasmus Kulmala küzdötte át a korongot a gólvonalon, ezzel újra kettőre nőtt a különbség. (5:3) Nagy erővel kezdte meg újabb előnyét a Fehérvár Sakaris kiállítása után, aminek meg is lett az eredménye, és néhány másodperccel a fór vége előtt Reiter Attila távoli lövése akadt be a felsőbe. (5:4) Nyolc perc volt hátra a találkozóból amikor Ritó indult meg szólóban, de ezúttal Kornakker bizonyult jobbnak, majd 3 perccel később egy újabb Ritó szólót hárított a vendég hálóőr. Öt perccel a meccs lefújása előtt Reiter akasztott bottal, de címvédő ezúttal sem tudta kihasználni az előnyét. Csapata kiegészülése után időt kért Kóger István, lehozta kapusát, így hat az öt ellen próbálkozhattak az egyenlítéssel, végül a hazaiak csapatkapitánya, Magosi Bálint talált be üres kapuba és állította be a 6-4-es végeredményt.