Többek között a remekül védő Kornakker Dánielnek köszönhetően a Fehérvári Ttánok hosszabbításban 4-3-ra legyőzték a Csíkszeredát.

Nézőszám: 342
SC Csíkszereda
Rencz, Varjú, Árkovics, Soltész
Kornakker (Szeles) - Sándor, Vehmanen, Schoenmakers, Antilla, Ainsworth - Reiter, Szabó B., Szita, Péter B., Mazzag - Láday, Szaller, Vizi, Péter A., Kiss P. - Antal, Madácsi, Balogh, Varga, Kiss Zs.
Ruczuj (Onodi) - Farkas, Papp, Golovin, Taratukhin, Valchar - Brnák, Gecse, Fabus, Rokaly Sz., Sschaslivyy - Flinta, Salló, Bíró, Fodor, Molnár - Györfy, Egyed, Rokaly N., Sándor
Gólszerzők: Antilla, Péter B., Reiter, Ainsworth ill. Farkas, Molnár, Fabus
Kiállítások: 8 ill. 10

A mérkőzés elején Papp lövése kerülte el a kaput, majd Valcar fordult be és középről próbálta bepöccinteni a játékszert, Kornakker hárított. Az első 5 percben a Csíkszereda akarata érvényesült, a fehérváriak védekezésre kényszerültek, ezt jelezte Rokaly Szilárd kapáslövése is, aki Schastlivyy visszapassza után tesztelte a hazai hálóőrt. A Titánok kijöttek a szorításból, Kiss Patrik bombázott a kékről, de Ruczuj védett. Ezután Ainsworth tört be, ám középre tett korongjába Vehmanen nem tudta beletenni ütőjét. A harmad felénél Szabó Bence kiállítása törte meg a lendületet. Először Fabus, majd Schastlivyy kétszer veszélyeztetett messziről, Fodor pedig a vasat találta el, de ennél közelebb nem jutottak a csíkiek az emberelőnyük alatt. Amint kiegészültek a Titánok, Joe Antilla takarásból lőtte a rövid felsőbe a pakkot. (1-0) Varga szabálytalansága után ismét a Csíkszereda került létszámfölénybe. Ezúttal kihasználta a fórt a vendég alakulat, egy rosszul pattanó korong Farkas Tamás elé került, aki a hálóba emelte azt. (1-1) 2 perccel a játékrész vége előtt Péter Balázs próbálkozott, blokkról vágódott le a korong, de visszakerült elé, és a duplázást már bevarrta éles szögből. (2-1) A játékrész vége előtt 16 másodperccel elhozta a bulit az erdélyi gárda, Molnár Zoltán pedig azonnal tüzelt, egyenesen Kornakker kapujába, aki a takarás miatt szinte semmit nem látott. (2-2)

A második periódus elején Farkas akasztott, majd ugyanezt tette Salló is, így kettős előnyben támadhattak a hazaiak, ám nem tudták kihasználni lehetőségüket. Ezt követően a Titánok kerültek hátrányba, miután Balogh akasztott. A fór alatt végig a hazai harmadban folyt a játék, Golovin lőtt vasat, majd Fabus próbálkozott, de Kornakker védett. Egyenlő létszámnál Valchar lőtt távolról, ám nem járt sikerrel. A másik oldalon Szabó Bence tört be, és kiszorított szögből húzta rá a játékszert, Ruczujnak kellett hárítania. A játékrész felénél Bíró kapott két percet, ami után egyből Schoenmakers alakított ki veszélyes helyzetet, ám ennél nagyobb lehetősége nem adódott a Titánoknak a létszámfölény során. Öt az öt ellen egy eladott korong Schastlivyy elé került, aki az egyedül maradt Fabus Péternek adta át a játékszert, neki már csak az üres kapuba kellett húznia azt. (2-3) Újabb emberelőny következett a Titánok számára, Flintának kellett kiülnie a büntetőpadra. Létszámfölényben ismét Schoenmakers előtt nyílt óriási lehetőség, ám nem tudott túljárni a székely kapus eszén.

A harmadik etap a fehérváriaknak indult jobban, a 41. percben Reiter Attila indult meg, szinte lemásolta Péter Balázs gólját, kipattanóját ismét a kapura pöccintette, ami Ruczuj lábán megpattant, és a kapuban kötött ki. (3-3) Schoenmakers kiváló csel után került helyzetbe, de fonák emelését mamuttal tolta ki a vendégek hálóőre. A mások oldalon Schastlivyy járt közel a gólszerzéshez. Kiegyenlített játékkal folytatódott a harmad, leginkább a mezőnyjáték dominált, a kapuk elvétve forogtak veszélyben. A játékrész felétől a vendégek léptek fel kezdeményezőbben, Kornakkernek többször is védenie kellett. 5 perccel a dudaszó előtt Papp kiállítása miatt komoly lehetőséghez jutott a Kóger-legénység, azonban a Csíkszereda fegyelmezetten védekezett, így nem tudta kihasználni a fórt a hazai alakulat. Rokaly Szilárd dönthette volna el a mérkőzést, de ziccerét Kornakker hatalmas védéssel hatástalanította, így hosszabbításra került sor.

A ráadásban Schastlivyy veszélyeztetett kétszer, Kornakker azonban védett. A másik oldalon ez Ruczujnak nem sikerült, amikor Schoenmakers nagyszerűen hagyta ott Kelin Ainsworthnek a korongot, majd „elvitt” két csíkszeredait, utóbbi így szabadon törhetett kapura, és góllal fejezte be a szólót. (4-3) A Fehérvári Titánok így begyűjtötték az extra pontot.