Az év első találkozóján a jó formában játszó Újpestet sikerült 3-2-re legyőzniük a Titánoknak az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban.

Kornakker (Szeles) Imre, Vehmanen, Schoenmakers, Ainsworth, Antilla Szabó B., Láday, Vizi, Kiss, Mazzag Szaller, Sándor, Madácsi, Balogh, Péter B. Prácser, Antal, Vincze, Varga, Nagy Á.
Újpesti TE
Hajek (Sági) - Huba, Kiss R., Benk, Caladi, Sági - Kovács, Kiss D., Frolik, Ropret, Sikorcin - Varga, Nagy N., Nemes, Pichler-Balássy, Turbucz - Pokornyi, Horváth, Dósa, Pápa, Schmál.
Gólszerzők: Schoenmakers (2), Antilla ill. Kiss D., Ropret
Kiállítások: 12: 31

A mérkőzés első komolyabb helyzete az újpestiek előtt adatott, Florik lövését Kornakkernek védte a lepkéssel. A 2. percben megszerezték a vezetést a Titánok, Derek Schoenmakers egy lecsorgó korongot vágott a kapuba. (1-0) A gól után átvette az irányítást az UTE, Kornakkernek kellett védéseket bemutatnia. Kovács próbálkozásánál Kornakkern szúrt ki, majd a harmad felénél egy jó bulielhozatal után egyenlített a vendég alakulat, Kiss Dániel a kékről bombázott, Kornakker nem tudott hárítani. (1-1) Nem sokkal később érkezett a mérkőzés első kiállítása, Szaller került a büntetőpadra a játék késleltetéséért. Létszámfölényben Sági először éles szögből, majd középről próbálkozott, de a fehérvári hálóőr mindkét alkalommal védett, így az UTE nem tudta kihasználni lehetőségét. Kiegészülés után Schoenmakers középre tett korongjával Ainsworth tesztelte Hajeket. A harmad végén még Péter Balázs lőtt éles szögből, de Hajek ezt is védte.

A fehérváriak kezdték jobban a második játékrészt, az első percben Láday-Ainsworth-Derek Schoenmakers volt a korong útja, végül utóbbi szerzett újabb találatot. (2-1) Ezt követően Kiss Roland akadályozta Nagy Ákost, így előbbi szabálytalanságért, utóbbi pedig színészkedésért ment kétperces kényszerpihenőre. Négy a négy ellen Antilla kerülte meg a kaput és tette vissza a játékszert Szabó Bencének, Hajek pedig hatalmas bravúrt mutatott be. Ezután Frolik indult meg kontrából, Szabó Bence próbálta megállítani, végül Kornakkernek kellett védenie. Ezt követően Kiss Patrikot ítélte szabálytalannak a Babic-Németh bírópáros. A vendégek nagyon jól játszották meg a fórt, ám nem tudták értékesíteni azt. A 28. percben érkezett az első létszámfölényes lehetőségük a Titánoknak, Dósának kellett kiülnie. Csapatunk élt is a lehetőségével, Joe Antilla életerős lövése vágódott a hálóba. (3-1) Nem sokkal később Frolik tört be, fonákkal megtalálta a kapu előtt üresen álló Anzer Ropretet, aki higgadtan elhúzta a korongot és Kornakker lába közé lőtt. (3-2) Ezt követően Szabó Bencét küldték ki a játékvezetők, így újabb lehetőség nyílt a vendégek előtt. Az előny alatt Sági próbálta a hosszúba helyezni a játékszert, Kornakker azonban magabiztosan védett. A harmad végén Huba ütött oda Vizinek, amiért kétperces büntetést kapott. A fehérváriak egyből fel tudtak állni a fórban, ám a vendégek jól védekeztek, így a hazaiak nem tudtak újabb gólt szerezni.

A harmadik periódus elején a mezőnyjáték dominált, egyik csapat sem tudott komolyabb helyzetet kialakítani. Antilla előtt nyílt először nagyobb lehetőség, korongja azonban elsuhant a felső léc felett. A másik oldalon Ropret tört be a fehérvári harmadba, Szaller bele tudott érni a lövésbe, így Kornakkernek már nem volt nehéz dolga. Ezután Nagy tette a játékszert a kapu elé Dósának, aki nem tudott belepiszkálni. A játékrész felénél Péter Balázs foglalt helyet a büntetőpadon. A hazaiak emberhátrányos játéka remekül működött, a budapestiek így nem tudtak érvényesülni a fórban. Kiegészülés után Vizi indult meg és próbálta a kapuba pöccinteni a pakkot, majd Szabó Bence húzta rá, Hajek lepkéssel hárított. Ezt követően Turbucz kapott 5 perc plusz végleges kiállítást láb kirúgásáért, így hatalmas lehetőségre tehetett volna szert Kóger István gárdája, ám Varga két perc erejéig követte az újpesti támadót, így négy a négy ellen mehetett tovább a játék. Egyenlő létszámnál az Újpest dominált, Frolik tesztelte többször is Kornakkert. Három perccel a játékrész vége előtt Szilassy Zoltán kikérte idejét, majd Hajek helyett mezőnyjátékos korcsolyázott fel a jégre, ennek ellenére sem tudott már betalálni az UTE, így a Fehérvári Titánok 3-2-re legyőzték ellenfelüket.