Kóger István: "A rutin és a jobb lövésminőség döntötte el a mérkőzést"

• 2017.09.16. 21:50
A Brassó elleni találkozó után a két vezetőedző értékelt, valamint az első felnőtt bajnokiján jégre lépő Szeles Martin mondta el véleményét a mérkőzéssel kapcsolatban.

Mestermérleg, Kóger István: Összességében, mikor elindultunk, úgy gondoltam, négy ponttal elégedett lennék. Arra számítottam, hogy az egyik mérkőzésen nyerünk, a másikon pedig egy szoros mérkőzésen sikerül a pontszerzés. A pénteki mérkőzés jól alakult, sikerült három pontot szereznünk, és bár még van min csiszolni, jól is játszottunk. A mai mérkőzéssel kapcsolatban azonban hiányérzetem van, úgy érzem, a rutin és a jobb lövésminőség döntötte el a mérkőzést. Biztató azonban az, amilyen volt a játékunk képe egy ilyen erős csapat ellen, mint a Brassó. 6 perccel a vége előtt Szeles Martin is lehetőséget kapott a kapuban, nem volt megilletődve, 4-5 lövést hárított is, ez pedig jó debütálás volt neki egy felnőtt bajnoki mérkőzésen.

Szeles Martin, Fehérvári Titánok: Örültem, amikor az edző szólt a harmadik harmadban, hogy öltözzek és álljak be. Már vártam a pillanatot, hogy bemutatkozhassak a profi ligában is. Számítottam arra, hogy sokkal komolyabb tempó és erősebb lövések várnak majd, mint egy utánpótlás-bajnokságban, de pont ez volt az, ami miatt ennyire vártam ezt a lehetőséget. A srácok minden pillanatban biztattak, az első korongba érésem után pedig már nem is izgultam. Örülök, hogy kapott gól nélkül sikerült bemutatkoznom, és remélem, sok lehetőséget kapok még a felnőttek között.

Mestermérleg, Martin Lacroix: Elégedett vagyok a mai mérkőzéssel. Sok energiával játszottunk, az első harmadban, amikor egy gólos hátrányban játszottunk, nem ijedtünk meg, hiszen rengeteg helyzetünk volt. Végre sok gólt szereztünk, a srácok ezért dolgoztak sokat az edzéseken és a mérkőzésen is.