Kornakker (Gyenes) - Vehmanen, Imre, Schoenmakers, Szita, Ainsworth - Reiter, Szabó B., Antilla, Hamvai, Mazzag - Láday, Szaller, Vizi, Péter A., Kiss P, - Takács, Madácsi, Kocsis, Kiss Zs., Balogh.
FTC-Telekom
Sevela (Pleszkán) - Hietamaki, Lengyel, Dubek, Fliszár, Tendler - Jabornik, Korbuly, Könczei, Virág, Németh A. - Jászai, Owen, Rafaj, Shupe, Szappanos - Lakatos, Farkas, Bödök, Inglis, Tóth
Gólszerzők: Szita ill. Shupe, Virág
Kiállítások: 37:28

Kiegyenlített játékkal indult az első játékrész, a 2. percben Vizi remek átadásából Péter A. próbálkozott, ám a ferencvárosi hálóőr hárított, majd a másik oldalon a kapuvas mentette meg a Titánokat. Két perccel később már Vehmanen kékvonalas lövése tornáztatta meg Sevelát. Az 5. percben Jabornik akasztotta a kapu előtt üresen helyezkedő Szabó Bencét, amiért kétperces büntetést ítéltek a játékvezetők, így öt a négy ellen támadhattak a hazaiak, azonban nem tudták kihasználni. A következő öt percben oda-vissza folyt a játék, ám komolyabb helyzetet egyik fél sem tudott kialakítani. A 17. percben Antilla iramodott meg és passzolt Hamvainak, aki a bal alsóba próbálta helyezni a korongot, de nem járt sikerrel, majd a vendégek indulhattak kontrából, de a hazai védők megakadályozták a lövést. A 19. perben Balogh követett el szabálytalanságot, így a Fradi próbálkozhatott előnyben. Az utolsó másodpercekben még Ainsworth fordult le szépen ellenfeléről, ám a dudaszó félbeszakította lövési kísérletét. Ahogy véget ért a harmad Ainsworth és Könczei esett egymásnak, amibe Szita és Owen is belekeveredett.

A 25. percben Antilla a kapu mögül passzolt vissza Schoenmakersnek, ám a korong elcsúszott az ütője alatt. Két perccel később Schoenmakers indult meg, majd remekül hozta játékba Imrét, aki a jól érkező Szitának adta át a játékszert, Szita Donát lövését pedig nem tudta védeni Sevela (1-0). A vendég gárda gyorsan válaszolni akart, de Kornakker bravúrosan hárított. A 29. percben Láday korongja pattant ki Sevela mamutjáról, így Péter Andor elé került a korong, de a fiatal támadó nem tudott élni a lehetőséggel. A harmad felénél Láday akaszkodott össze Könczeivel, amiért Láday 5 perc plusz végleges kiállítást, míg Könczei két percet kapott. A 32. percben Korbuly is a büntetőpadra került, az előnyben Schoenmakers próbálta bekotorni a vendég kapuba a játékszert, ám nem járt sikerrel. Négy perccel később Fliszár fejre-nyakra irányuló támadásért kapott 2 plusz 10 perces büntetést. A létszámfölény nem kedvezett csapatunknak, sőt, Preston Shupe helyezkedett jól a kapu előtt és próbálkozását nem tudta védeni Kornakker (1-1). A 38. percben Vehmanen gyönyörű keresztpasszát Kocsis akarta értékesíteni, de Sevela hárított. A harmad utolsó percében Kocsisnak ítélt két percet a Nagy-Kókai bírópáros. A vendég előny alatt Jabornik próbálkozott a kék vonalról, de korongja megpattant a fehérvári védőkön.

A harmadik játékrész egy vendég kiállítással kezdődött, Korbuly kapott két percet botfogásért. Az előnyben Péter Andor, majd Kiss Patrik előtt adódott nagy lehetőség, de Sevela mindkét alkalommal védett. A 38. percben ismért Korbuly foglalt helyet a büntetőpadon. A fór alatt Antilla adott remek korongot Szitának, ám ez a próbálkozás sem járt sikerrel. A fehérvári előny további részében a Ferencváros birtokolta a korongot. A 43. percben Kocsis gáncsolt, így ezúttal budapestiek kerültek létszámfölénybe. A fór egyetlen komolyabb helyzete Hietamaki nevéhez fűződik, ám Kornakker hatalmas védést mutatott be. Két perccel a harmad vége előtt Anisworth és Antilla indult meg kettő az egy ellen, az akciót végül Ainsworth fejezte be, de korongja nem jutott át a gólvonalon. A harmad végéig már egyik fél sem tudott betalálni, így hosszabbítás következett.

A ráadás első percében a Fradi jutott nagyobb szerephez, Kornakkernek volt nehéz dolga. Majd ismételten oda-vissza zajlott a játék, egyik fél sem tudta megszerezni a döntő találatot, így büntetőkre került sor. Hazai részről Antilla és Schoenmakers, míg vendég oldalon Könczei, Rafaj és Virág is betaláltak, így az FTC két ponttal távozott, a Titánok pedig egy egységgel gazdagodtak.