A Fehérvári Titánok együttese a pénteki, Jesenice elleni találkozó után szombaton az EC KAC Alpesi Ligában szereplő együttesével mérte össze erejét.

Jakob Holzer (Florian Vorauer) / Thomas Patterer-Niklas Würschl, Alexander Moser- Mario Petrovitz, Jonathan Bergmann-Johannes Patterer / Marco Richter-Dennis Sticha-Philipp Kreuzer, Tommaso Topatigh-Valentin Ploner-Fabian Hochegger, Valentin Hammerle-Simon Hammerle-Luca Rodiga, Marek David-Mark Kompain-Moritz Greier
Szeles (Gyenes) Gogol, Imre, Mazzag, Lewis, Mihály Reiter, McGurty, Madácsi, Péter, Hamvai Kiss R., Sándor, Kiss P., Bennett, Vizi Vas, Erdély, Balogh, Császár, Vincze
Gólszerzők: Császár, McGurty, Péter
Kiállítások:

Határozottan kezdték a találkozót a fehérvári fiatalok, ám Szelesnek már az első percben akadt dolga, hiszen a játékvezetők büntetőt ítéltek a hazai gárdának, ám a hálóőr magabiztosan hárította a próbálkozást. A Titánok a következőkben is aktívabban jégkorongoztak, és bár sok helyzetet dolgoztak ki, a hazaiak kapusán nem sikerült túljutni. A 13. percben aztán megtört a jég: Császár Hunor egyéni akciója után már a fehérváriaknál volt a vezetés (0-1). A harmad hátralévő részében folytatódott a fegyelmezett játék, így az első 20 perc után megérdemelt vezetéssel vonulhattak az öltözőbe Kiss Dávid tanítványai.

A középső harmadra határozottabb Klagenfurt érkezett, sőt, a játékrész első felében előnyben is próbálkozhattak, de maradt a fehérvári vezetés. Öt az öt ellen látható fehérvári mezőnyfölény mutatkozott a következőkben is, a hazaiak  - bár két kapuvasig is jutottak – nem tudták bevenni Szeles kapuját. A mérkőzés felénél aztán kapust cserélt Kiss Dávid, Gyenes Dávid hálója pedig nem rezzent a második játékrészben, sőt, a harmad derekán növelni tudták előnyüket Mazzagék, ezúttal Myles McGurty kékvonalas megpattanó lövése vágódott a hálóba (0-2).

A záró játékrészben a fizikai játék dominált, majd 2+2 perces kiállítást kellett kivédekeznie a kék-fehér gárdának, de a védelem jól működött. Egy eladott korong után aztán megszületett a hazaiak első találata (1-2), de volt válasza erre a fehérvári fiataloknak, Kiss Roland passzát kapásból Péter Andor vágta a hálóba, visszaállítva ezzel a kétgólos különbséget (1-3). 3 perccel a dudaszó előtt az ökölpárbajé volt a főszerep, Curt Gogol és az egyik hazai játékos párharca után négy a három ellen folytatódott a játék, a Klagenfurt mestere a kapusát is lehozta, így már kettős létszámfölényben támadhattak a piros-fehérek, de Sándorék önfeláldozó védekezéssel őrizték az előnyt, így pedig a Fehérvári Titánok megszerezte első győzelmét.