Földes (Arany) – Pavuk, Farkas, Nagy, Komáromy, Roczanov, Fowlie, Kóger, Tóth A., Karmeniemi, Bán, Seregély, Galántai, McFadden, Sarcia, Boros, Somogyi
Belomoev (Gáspár) – Dolinar, Mingazov, Dobmayer, Farkas, Kóger, Astrakhantsev, Nochta, Molnár, Dudkin, Lundin, Ambrus G., Nagy, Alapi, Ambrus Cs., Mayer, Fekete, Dézsi, Jábor, Rózsahegyi
Gólszerzők: Fowlie, Nagy (2), Kóger (2) ill. Ambrus G., Nagy Á.
Kiállítások:
A Ferencváros rengeteg sérültje miatt három sorral állt fel a Titánok ellen. Ez az első pár percben egyáltalán nem látszott, hiszen azonnal neki estek a csapatunknak. A vezetést is hamar megszerezték sajnos, amikor egy rossz felszabadítás után mégis bent maradt a korong a harmadunkban és a kapunk előtt Fowlie teljesen egyedül maradt. Belomoev úgy tűnt tudja védeni a próbálkozást, de nem akadt meg a korong a mamutjában, hanem átcsorgott a lába között. A fiatalok néha extra kockázatokat vállaltak, amik nem sültek el jól. Így született a második hazai gól is, Nagy Gergő minden erőfeszítés nélkül emelte fel játékosunk ütőjét a harmadunk közepén és lőtt nagy gólt. Szerencsére sikerült szépíteni is, miután Galántai gáncsolta Feketét, Nagy Gergő pedig heves reklamálása miatt mellé ülhetett a büntetőpadra. A kettős előnyt sikerült kihasználni, Lundin tette le a kapu mögé Dudkinnak, aki a középen jól helyezkedő Ambrus Gergő elé tálalt. Sakk-matt és szépítés.

Sokkal agresszívebb és összeszedettebb Titánok jöttek ki a jégre a második játékrészre. A fiatalok elkezdtek komoly munkát végezni és beleálltak az ütközésekbe. A hazaiaknak ez nem tetszett, többször is szabálytalankodtak, ezzel előnybe hozva minket. A harmad legelején egyből meg volt a lehetőségünk egy előnnyel, de nem szereztünk gólt belőle. A Fradi folytatta a szúrkálódást, mi pedig alakítottuk ki a helyzeteket. Ebben a harmadban nem született gól ugyan, de megmutattuk, hogy a múltkori 6:0-hoz képest rengeteget fejlődtünk.

Teljes katasztrófa, ahogyan a harmadik harmad indult. Húsz másodperccel a kezdés után Kóger 3:1-re módosította az állást, majd rögtön után Dobmayer kapott kiállítást, amiből újabb gólt lőtt a Ferencváros. Hét perc telt el a harmadból, de már három gólt kaptunk, Nagy Gergő is újra betalált. Ami végig benne volt a levegőben az a 40. percben érett be, ekkor Fektét ütötték le az FTC kispadja előtt, illetve Rózshegyi is a jégen végezte. Feketét véglegessel kiküldték, míg két hazai 2-2 perccel végezte. Öt perccel a vége előtt Molnár vállalkozott lövésre, a kapu előtt Nagy Ákos ügyesen ért bele és az FTC cserekapusának lábai között utat talált a pakk. Bíztató második harmad után nem sikerült pontot szereznünk a Fradi ellen.

Arany Máté, megbízott vezetőedző: Nagy fegyvertény, hogy két harmadon keresztül meccsben tudtunk maradni, sőt a második játékrészben volt lehetőségünk fordítani is akár. A harmadik harmadra egyszerű játékot kértünk a srácoktól, jó letámadással, hogy hibára kényszerítsük az ellenfelet. Sajnos ennek az ellenkezője történt, mi nyíltunk meg egy picit és egyéni hibákat is vétettünk egy nagyon jó helyzetkihasználással dolgozó Ferencváros ellen. Nagy pozitívum, hogy a fiúk nem adták fel a gyorsan bekapott három gól után, vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe és lőttünk is egy szépítő gólt. Nehéz sajnos úgy játszani, persze nem kifogásképpen, hogy a fél csapat három nap alatt harmadik meccsén lép jégre, ebből kétszer Miskolcig kellett utazni Fehérvárról. A fiúk ezektől függetlenül kiadtak magukból mindent és büszke vagyok rájuk.”