Duschek (Markus) - Benk, Henderson, Pance, Sikorcin, Varga, Ainsworth, DiDiomete, Kiss-Rusk, Reed, Saukko, Godó, Kovács A., Nagy, Nemes, Rafaj, Horváth, Kovács S., Odnoga
Szeles (Gyenes) - Balogh, Zion, Vincze, Mangone, Imre, Campbell, Péter, Madácsi, Kiss, Szabó D., Halasi, Császár, Buzás, Vas, Erdély
Gólszerzők: DiDiomete (2), Benk illetve Zion
Kiállítások: 10 illetve 6 perc

Három sorral érkeztek a Titánok Újpestre, hiszen hat hiányzóval kellett számolni az edzői stábnak. Zion veszélyeztetett a találkozó kezdetén és a következő lehetőség is az ő nevéhez fűződik, de Duschek védett. A 4. percben Kovács kínálta meg szélről Szelest, majd ezután is kapusunknak akadt több dolga, a nyomás pedig góllás is érett, Devin DiDiomete lőtt a vendégek hálójába (1-0). A 7. percben Varga és Pance próbálkozását is bravúrral védte Szeles, ezt követően Kiss-Rusk kapott büntetést akadályozásért, az előnyben Campbell, Kiss, Császár és Mangone próbálkoztak sikertelenül, majd Vargának is ki kellett ülni, azonban nem jött össze az egyenlítő találat. Már öt az öt ellen tempós oda-vissza játék folyt, a 14. percben pedig Kisst látták szabálytalannak a játékvezetők, ám jól mozogtak a fehérvári hátrányos egységek, így maradt az 1-0. A 17. percben beszorult az UTE a védekező harmadba, de nem tudtak betalálni a Titánok, majd Pance ugrott ki, azonban szólóját hárította Szeles. A játékrész vége előtt Vincze lövését védte Duschek, ezt követően Odnoga kapott két percet, így egygólos hazai vezetéssel és vendég emberelőnnyel mehettek a csapatok az öltözőbe.

Az áthúzódó kiállítás miatt vendégelőnnyel kezdődött a középső játékrész, de nem sokáig folyt öt a négy ellen a játék, Kissnek kellett kiülni bottal akasztásért, ám nem született gól sem egyenlő létszámnál, sem az újpesti fórban. A 27. percben Sikorcin indulhatott jobb szélen, keresztbe passzolt a jó ütemben érkező Benk Andrásnak, aki nem hibázott (2-0). A gól után is hazai fölény jellemezte a játékot, Godó növelhette volna tovább a különbséget, majd Rafaj került közel a gólszerzéshez, Szeles azonban a helyén volt. Ezt követően is kapusunknak akadt több dolga, az első komolyabb Titán-helyzet Péter előtt adódott, de Duschek hárított. A 33. percben Szeles fogta magabiztosan Benk lövését, majd DiDiomete kapott kisbüntetést sportszerűtlen magatartásért. A létszámfölényben Péter és Campbell is próbálkoztak, ám ekkor sem sikerült szépíteni. A kiegészülés után Szelesnek kellett óriásit védenie Odnoga lehetőségénél, majd Benk lövését is hárította kapusunk, azonban szabálytalannak látta őt a Pálkövi-Halassy játékvezetőpáros, így hátrányban fejezte be csapatunk a második harmadot.

Közepes tempójú, kiegyenlített játékot láthatott a Megyeri úti Jégcsarnok közönsége a záró etap első perceiben, csak kisebb helyzeteket tudtak kialakítani a csapatok. Hendersonnak ítéltek kisbüntetést a 43. percben, ezt a fórt már gólra váltották a Titánok, Mitch Zion lövésével szemben Duschek tehetetlennek bizonyult (2-1). A találat után Kiss-Rusk és Benk próbálkoztak Szelesnél sikertelenül, majd beszorították a vendégek az Újpestet a védekező harmadba, ám nem jött össze az egyenlítés. A harmad felénél Zion fejezhetett volna be góllal egy egyéni akciót, a másik oldalon Rafaj lövését hárította Szeles. Az 53. percben Szabó előtt kínálkozott lehetőség, Duschek bravúrral védett, a vendégeknél Szeles vett le a levegőből egy korongot. Nem sokkal ezután Kovács lövését állította meg Buzás, majd Godó tette rá közelről Szeles kapujára a pakkot, azonban maradt a 2-1. Két perccel a találkozó vége előtt Kiss Dávid kikérte idejét, ezt követően Szeles lekorcsolyázott, hat az öt ellen Mangone a vasat találta el, DiDiomete pedig lecsapott a korongra és üres kapura beállította a 3-1-es végeredményt.