Egy küzdős, tempós mérkőzésen végül a Debrecen szerezte meg a győzelmet.
Kornakker (Gyenes) - Balogh, Zion, Mihály, Vas, Horváth M., Szabó K., Péter, Sárpátki, Imre, Mangone, Campbell, Reisz, Szita, Kiss, Szabó B., Dézsi, Császár, Madácsi, Nagy, Erdély
DEAC
Hetényi (Antek) - Filbrandt, Izacky, Kiss, Novotny, Sági, Hári, Kuleshov, Léránt, Rutherford, Vokla, Berta, Markov, Mazzag, Lestyán, Molnár, Kozma, Salló, Sándor
Gólszerzők: Berta
Kiállítások: 8 ill. 31 perc

Hazai helyzettel indult a DEAC elleni találkozó a Raktár utcában, Szabó Krisztián próbálkozott közelről Hetényinél, de a vendégkapus hárított. A mérkőzésen pihenőt kapott Max McCutcheon, illetve a juniorkeretben is szereplő Almási Márk, Kovács Alex, Buzás Arnold és Vincze Gergő, azonban több játékosra is számíthatott Kiss Dávid a Hydro Fehérvár AV19 csapatából. A következő nagyobb lehetőség is fehérvári oldalon adódott, Mihály került közel a gólszerzéshez, ám Hetényi ekkor is a helyén volt. Az 5. percben Kornakker bravúrjait láthatta az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok közönsége, ekkor még nem született gól, a következő támadásban viszont Berta Ákos már megszerezte a vezetést a Debrecennek (0-1). A játékrész feléhez közeledve Reisz indult bal szélen, Szita elé passzolt, aki középről lőtt, ám a vendégek kapuja ekkor is bevehetetlennek bizonyult. A 12. perc elején Kisst látták szabálytalannak a játékvezetők, előnyben jöhetett a DEAC, ám a Titánok hátrányos egységeinek köszönhetően nem változott az eredmény. A kiegészülés után Mihály egyenlíthetett volna, de kimaradt, kontrában Sági kínálta meg távolról Kornakkert. Az utolsó percekben gyors oda-vissza játékot mutattak a felek, azonban maradt az egygólos vendégvezetés a harmad végéig.
A gyors tempót átvitték a csapatok a középső játékrészre is, ám a védekező játék mindkét oldalon jól működött, maradt a 0-1. A 23. percben Sándor kapott kisbüntetést bottal akasztásért, jöhetett az első hazai emberelőny, ahol a legnagyobb lehetőség Horváth előtt kínálkozott, de nem jött össze az egyenlítés. Már öt az öt ellen Campbell kínálta meg távolról Hetényit, a kipattanóra Reisz csapott le, azonban a vendégkapus ekkor is védett. Mangone nevéhez fűződik a következő nagyobb helyzet, majd Zion lövését kellett a fehérmezes hálóőrnek védeni. A 33. perc végén Szita egyenlíthetett volna egy egyéni akciót követően, majd Zion cselezte ki a vendégvédelmet, azonban Hetényi rendre védte a próbálkozásokat. Hazai mezőnyfölénnyel folytatódott a játékrész, Péter és Szita is közel kerültek a gólszerzéshez, azonban nem sokkal később Mihálynak kellett kiülnie, de jól mozogtak a Titánok négyfős egységei, így ezt a fórt sem tudta kihasználni az ellenfél. Az utolsó percben ismét 93-asunkat látta szabálytalannak a Nagy-Mach játékvezetőpáros, így debreceni emberelőnnyel és változatlan állással fordulhattak a csapatok a harmadik harmadra.
Az áthúzódó kiállítás miatt négy az öt ellen indult a záró etap, de ezúttal is jól működtek a hátrányos sorok. Egy Péter-Sárpátki összjáték után utóbbi fejezhetett volna be góllal, majd Campbell lövését fogta Hetényi. Egy kapu előtti kavarodást követően ismét Sárpátki előtt kínálkozott lehetőség, ám ekkor sem sikerült az egyenlítés. A 46. perc elején Markov előtt nyílt a büntetőpad ajtaja, azonban ez a fór is meddőnek bizonyult. Nem sokkal később páros kiállítás következett, Mazzag gáncsolásért, míg Mihály színészkedésért ült ki, ez a felállás viszont egyik csapatnak sem kedvezett. Fehérvári mezőnyfölénnyel folytatódott a játékrész, Szabó Krisztián, Imre és Sárpátki is egyenlíthetett volna, azonban a vendégvédelem tökéletesen működött. 3 perccel a harmad vége előtt Kiss Dávid kikérte idejét, Kornakker pedig lekorcsolyázott, 30 másodperccel a lefújás előtt pedig Izackynak kellett kiülni térdhasználatért, de hiába küzdöttek a Titánok, nem sikerült betalálni, így a DEAC elvitte a három pontot a Raktár utcából.