A Csíkszereda otthon tartotta a pontokat

• 2017.11.04. 21:10
Az erdélyi túra második mérkőzésén sem tudtak győzni a Titánok, 6-2-re maradtak alul a Csíkszeredával szemben.

Csomortani, Mathe, Andre, Deák
Gyenes (Kornakker) - Vehmanen, Imre, Szita, Kiss Zs., Antilla - Reiter, Takács, Vizi, Mazzag, Hamvai - Láday, Szaller, Kiss P., Péter A., Schoenmakers - Szabó B., Antal, Prácser, Erdei, Péter B.
Onodi (Ruczuj) - Papp, Belov, Antal Zs., Taratukhin, Valchar - Brnák, Salló, Rokaly Sz., Rusnák, Fabus - Farkas, Györfy, Fodor, Molnár, Rokaly N. - Orbán, Bors, Moldován, Antal N., Sándor
Gólszerzők: Fabus, Antal Zs. (2), Rokaly Sz. (2), Valchar ill. Szita (2)
Kiállítások: 6:6

A Csíkszereda kezdte jobban a találkozót, már a második percben megszerezték a vezetést a hazaiak Fabus Peter révén (1-0). Ezt követően vendégoldalról Szita testre ütésért, a csíkiektől pedig Papp bottal lökésért kapott kétperces büntetést, így négy a négy ellen mehetett tovább a játék. Ez a felállás egyik félnek sem hozott sikert, ám ahogy kiegészültek a csapatok, Antal Zsombor került helyzetbe és juttatta a korongot Gyenes kapujába (2-0). Erre a harmad végén Szita Donát válaszolt, és szerezte meg a Titánok első gólját a mérkőzésen (2-1).

A második játékrész eleje is a Csíkszeredának kedvezett, a 21. percben Fabus átadásából Rokaly Szilárd volt eredményes (3-1). Ezt követően Antal Norbertnek kellett kiülnie a büntetőpadra akadályozásért, azonban a Titánok nem sokáig próbálkozhattak előnyben, ugyanis Erdeit is szabálytalannak látta a Csomortani – Mathe bírópáros. Végül egyenlő létszámnál Szita Donát juttatta át a játékszert a gólvonalon (3-2). A harmad második felében Schoenmakers kapott kétperces büntetést magas bottal való játékért, a hazaiak pedig éltek a lehetőséggel, Antal Zsombor használta ki a fórt (4-2).

A harmadik játékrészt is úgy kezdték a hazaiak, ahogy az első kettőt. A játékrész elején ismét Rokaly Szilárd lövése után kellett a kapuba nyúlnia Gyenesnek (5-2). Nem sokkal később Radim Valchar került helyzetbe és szerezte meg csapata hatodik gólját (6-2). A harmad felénél Moldován kiállítása adott esélyt a fehérváriaknak a szépítésre, ám a Titánok nem tudták kihasználni a fórt, így a találkozó 6-2-es csíkszeredai győzelemmel zárult.