A Brassó ellen folytatnánk jó sorozatunkat

• 2022.01.31. 11:16

Zsinórban negyedik győzelmünkre hajtunk ma este hazai jégen.

Ma este 18:40-kor a Corona Brasov Wolves lesz az ellenfelünk az Erste Ligában. A meccset élőben közvetíti az Erste Liga TV.

Idén még nem sikerült legyőznünk a Brassó együttesét, közel is egyedül az első, 7:4-re végződő találkozón voltunk. Akkor Veshutkin kétszer, Németh és Parragi egyszer-egyszer voltak eredményesek. Nem sokkal később Székesfehérváron csaptunk össze, de lesimáztak minket és 0:8-s győzelmet arattak. A januári erdélyi túránkon a Corona ellen játszottuk első meccsünket, de sok sikert az sem hozott. Egy szoros 2:1-es első harmad után újabb fölényes győzelmet arattak a farkasok, 8:1. A gólunkat Kóger szerezte.

A Brassó legutóbb tegnap lépett jégre, amikor Dunaújvárosba látogattak. A meccset 2:6-ra nyerte a sárga-kék együttes, köszönhetően Hunt és Schaber duplájának. A tabellán ötödik helyen áll ellenfelünk, hat pont előnnyel a hatodik MAC előtt, de hét pont hátránnyal a negyedik Ferencvároshoz képest. A lejátszott 38 találkozóból 20 győzelmet szereztek, illetve négyszer hosszabbítás után és 14-szer rendes játékidőben kaptak ki. A csapat legponterősebb játékosa Miklas Huard, aki 31 mérkőzésen 38 gólt szerzett.

A Titánok egy lenyűgöző, három meccses győzelmi szériában van. Előbb a MAC-ot győzték le 6:4-re, majd következett egy 4:0 a Dunaújváros ellen, köszönhetően Horváth Dominik shutout-jának is, majd legutóbb a sokkal esélyesebb Csíkszereda feküdt kétvállra, 5:4-re vertük meg őket. Természetesen a Brassó ellen négyre szeretnénk növelni a zsinórban győztesen megvívott találkozók számát. A csapat legjobb pontszerzője Ambrus Csongor, aki eddig 34 meccsen 14+15 pontja mellett a Hét Játékosa címet is megszerezte múlt héten.

A mérkőzés megtekintése továbbra is ingyenes, a belépéshez érvényes személyi- és védettségi felmutatása szükséges! Gyertek és szurkoljátok bele a Titánokat a negyedik győzelembe is!